SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Yıldırım: Kadro dışı kararı yok

Fenerbahçe'de göreve devam kararı alan Aykut Kocaman bugün takımla birlikte idmana çıkarken Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım kadro dışı haberleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 16:45, 07/11/2017
Ali Yıldırım: Kadro dışı kararı yok

Fenerbahçe Kulübünün resmi internet sitesinden Aykut Kocaman ile yola devam edileceği açıklamasının ardından Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde bulunan Asbaşkan Ali Yıldırım’dan da takımdaki bazı oyuncuların kadro dışı kalacağı ile ilgili iddialara cevap geldi.

AYKUT KOCAMAN KARAR VERECEK

Yıldırım, “Hocamız, Osmanlıspor maçının ardından duygusallıktan dolayı basın toplantısında açıklamalar yapmış. Sonra benim bilgim dahilinde 2 günlük tatile gitti. Bugün de döndü ve takımının başında.” dedi. Takımda bazı futbolcuların kadro dışı bırakılması iddialarına da yanıt veren Ali Yıldırım “Şu ana kadar öyle bir şey yok. Onu hoca ile görüşün. Neticeler başarısız olunca spekülasyonların yapılması normal. Şu anda ceza durumu olmadı.” ifadelerini kullandı.

Süreci detaylandıran Ali Yıldırım “Osmanlıspor maçından sonra demoralize olmuştu. Son iki haftada son dakikada yenilen goller hocayı üzdü. Kendisiyle konuştuk ve döndü. Güvenmesek takımın başına getirmezdik. Fenerbahçe bu günleri taraftarıyla, camiasıyla, formasıyla aşacak ve şampiyon olacak.” dedi. Ocak ayında yapılması planlanan transferlerle ilgili de hocayla görüştüklerini belirten Yıldırım, şimdiden çalışmaların olduğunu söyledi. Yıldırım kendisine gelen Robin van Persie ile ilgili “İyileşip sahalara dönmesini bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman Samandıra`ya geldi, Fenerbahçe Kulübü açıklama yaptı Aykut Kocaman Samandıra`ya geldi, Fenerbahçe Kulübü açıklama yaptı

Yayınlanma Tarihi:16:27,