SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
A Milli Futbol Takımı’nda hazırlıklar başladı

A Milli Futbol Takımı’nda hazırlıklar başladı

A Milli Futbol Takımı, 9 Kasım'da Romanya ve 13 Kasım'da Arnavutluk ile oynayacağı özel maçlar için bugün TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplandı ve ilk antrenmanını basına kapalı olarak gerçekleştirdi.

İki bölüme ayrılan futbolcuların bir bölümü rejenerasyon idmanı, diğer oyuncular ise yaklaşık 1,5 saat süren saha çalışması yaptı. TFF Başkanvekili Ali Dürüst ve bazı Riva’da kampta olan Ümit Milli futbolcuların bir bölümü de antrenmanı izleyenler arasındaydı.

A Milliler, yarın akşam saat 18.00’de TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla karşılaşmaların hazırlıklarına devam edecek. Bu idmanın ilk 15 dakikalık bölümü medyaya açık olacak.

03 Kasım 2017 A Milli Futbol Takımı`nın Romanya ve Arnavutluk maçları aday kadrosu açıklandı A Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosu açıklanırken Arda Turan, Burak Yılmaz, Mehmet Topal ve Caner Erkin kadroda yok. Okan Kocuk, Erol Erdal Alkan, Atila Turan ve Kenan Karaman ise ilk kez milli davet aldı. İlgili Haberi Oku

06 Kasım 2017 Romanya-Türkiye maçını Tiago Martins yönetecek Romanya ile Türkiye arasında oynanacak hazırlık maçını Portekizli hakem Tiago Bruno Lopes Martins yönetecek. İlgili Haberi Oku