SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Milli Takım’a Emre Mor şoku!

Milli Takım’a Emre Mor şoku!

Emre Mor, sakatlığı sebebiyle A Milli Takım'ın Romanya ve Arnavutluk ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosundan çıkarıldı.

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın Romanya ve Arnavutluk’la oynayacağı hazırlık karşılaşmalarından önce Emre Mor’dan kötü haber geldi. TFF’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada genç futbolcunun sakatlığı nedeniyle aday kadrodan çıkarıldığı ifade edildi.

Emre Mor’un Celta Vigo antrenmanında sakatlandığı ifade edilirken açıklamada şu sözlere yer verildi:

“İspanya’nın Celta Vigo takımı ile yaptığı antrenman sırasında sağ ayak bileği bağlarında burkulmaya bağlı zedelenme oluşan Emre Mor, A Milli Takım’ın Romanya ve Arnavutluk ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosundan çıkarıldı.

Celta Vigo’dan gelen tıbbi raporu inceleyen A Milli Takım teknik heyeti, sağlık ekibi ile yaptığı görüşme sonrasında futbolcunun tedavisine kulübünde devam edilmesini uygun buldu.” 06 Kasım 2017 Mircea Lucescu yeni projeyi İtalyanlara anlattı! A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun, İtalyan La Gazzetta dello Sport'a önemli açıklamalarda bulundu. Romen teknik adam yabancı sayısına limit geleceğini açıkladı. İlgili Haberi Oku