SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mainz kalecisi Zentner penaltı noktasını top sanınca…

Mainz kalecisi Zentner penaltı noktasını top sanınca…

Penaltı noktasını top zanneden Mainz kalecisi Robin Zentner unutulmayacak bir futbol videosunun kahramanı oldu

SKOR DIŞ HABERLER / Rakibi takip ederken topu unutan Mainz kalecisi Robin Zentner, yeşil sahalarda ilk defa görülen hataya imza attı. Zentner, kendisine atılan bir geri pasında top yerine havaya vurunca ilginç bir görüntü ortaya çıktı.

Borussia Monchengladbach karşısında karşılaşmayı 1-0 önde götüren Mainz bu hata yüzünden gol yemekten son anda kurtuldu. Geri pas atıldıktan sonra topu iyi kontrol edemeyen ünlü kaleci, meşin yuvarlağın arkasına doğru gittiğini fark etmeyerek pas vermeye çalıştı ancak ayağı ile havayı tekmelemekten öteye gidemedi. Neyse ki hatasını çabuk fark eden 25 yaşındaki oyuncu pres yapan forvet oyuncusundan önce topa ulaşarak golü önledi.

01 Kasım 2017 Boca Juniors taraftarı stada girmek için açtığı delikte sıkışıp kaldı Boca Juniors taraftarlarından biri, La Bombonera Stadı'na girmek için açtıkları delikte sıkışıp kalınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. İlgili Haberi Oku

Karşılaşma sonrası Zentner pozisyonu şöyle anlattı: “Bana atılan pasta biraz falso vardı. Gözümün ucuyla beyaz bir şey olduğunu gördüm ve onu top sandım. Ama o penaltı noktasıymış ve top başka bir yerdeymiş”.