SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
FIFA’dan Cüneyt Çakır’a görev

FIFA’dan Cüneyt Çakır’a görev

FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, İsveç ile İtalya takımları arasında 10 Kasım 2017 Cuma günü oynanacak olan FIFA Dünya Kupası 2018 Avrupa Elemeleri Play-Off müsabakasını yönetecek.

FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, 10 Kasım’da oynanacak İsveç-İtalya FIFA Dünya Kupası 2018 Avrupa Elemeleri Play-Off karşılaşmasında düdük çalacak. İsveç’in Stockholm şehrindeki Friends Arena’da TSİ 21.45’te başlayacak olan mücadelede Çakır’ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Hüseyin Göçek olacak.

Almanya-Fransa maçı da Çakır’ın

İsveç-İtalya karşılaşmasını yönetecek olan Cüneyt Çakır, Almanya Federasyonu'nun daveti üzerine 14 Kasım 2017 Salı günü Köln'de oynanacak Almanya-Fransa dostluk maçında da düdük çalacak. Almanya’nın Köln şehrindeki RheinEnergie Stadyumu’nda oynanacak ve TSİ 22.45’te başlayacak müsabakada, Çakır’ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Hüseyin Göçek olacak. 06 Kasım 2017 Atiker Konyaspor Cüneyt Çakır'dan özür bekliyor Cüneyt Çakır'ın Demir Grup Sivasspor - Atiker Konyaspor maçında Sivasspor lehine verdiği penaltının yankıları sürüyor. Konyaspor'da Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, camia olarak Çakır'dan özür beklediklerini ifade etti. Pozisyonun içinde yer alan Eren Albayrak da faul beklerken penaltı çalınmasına şaşırdığını söyledi. İlgili Haberi Oku