SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol: Fenerbahçe için benim adayım Yılmaz Vural…

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'deki görevinden ayrılacağı iddialarına karşılık kendi adayını açıkladı.

Güncellenme: 09:28, 06/11/2017
Mehmet Demirkol: Fenerbahçe için benim adayım Yılmaz Vural…

Süper Lig’de Osmanlıspor ile deplasmanda 1-1 berabere kalarak şampiyonluk yarışında ağır yara alan Fenerbahçe’de Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın maç sonrası açıklamaları istifa edeceği şeklinde yorumlandı. “Sorumluluk bende… Gerekeni yapacağım” diyen Aykut Kocaman’ın istifa etmesi durumunda yerine geçecek olan adaylar da tartışılmaya başlandı. Christoph Daum, Ümit Özat ve Yılmaz Vural isimleri geçerken, spor yorumcusu Mehmet Demirkol da kendi adayını açıkladı. NTV Spor’da yayınlanan ’90+’ programında konuşan Mehmet Demirkol, bu üç isimden adayının Yılmaz Vural olduğunu söyledi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman hakkında flaş iddia! Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman hakkında flaş iddia!

Mehmet Demirkol, “Ümit Özat için daha erken… Christoph Daum ise zaten kafa olarak bırakmış. Latovlevici’nin Romanyalı olduğunu bilmediği şeklinde haberler çıktı. İnanırım… Fenerbahçe için benim adayım Yılmaz Vural… Neden olmasın?” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:23:36,