SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mainz kalecisi Robin Zentner ayakta uyudu!

Almanya Bundesliga'da Borussia Mönchengladbach ile Mainz arasında oynanan maçta herkesi şaşkına çeviren bir pozisyon yaşandı. Mainz kalecisi ayağındaki topun kontrolünü kaybedince az kalsın kalesinde golü görüyordu...

Güncellenme: 15:09, 05/11/2017

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / Almanya Bundesliga takımlarından Mainz’ın kalecisi Robin Zentner, Mönchengladbach maçı sırasında ayağındaki topun kontrolünü kaybedince ilginç bir görüntü ortaya çıktı.

Karşılaşmanın 31. dakikasında kendisine atılan topu kontrol eden Mainz kalecisi Zentner, pas verecek bir arkadaşını aradı ancak o sırada ayağındaki topun hareketi ettiğini fark etmedi.

Top kaleye doğru hareket ederken kaleci Zentner pas vermek için ayağını salladı ancak ayağı boşluğa gidince topun orada olmadığını fark etti.

Daha sonra kaleye yönelen topu uzaklaştırmak için çabalayan Zentner, savunma arkadaşlarının da yardımıyla büyük bir hatanın eşiğinden dönmüş oldu.

Mücadele 1-1’lik beraberlikle sona erdi.

İLGİLİ HABER Marouane Fellaini`den sponsoru `New Balance`a 2.1 milyon pound`luk dava! Marouane Fellaini`den sponsoru `New Balance`a 2.1 milyon pound`luk dava!

Yayınlanma Tarihi:11:52,