SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Göztepe’de ‘Mustafa Kemal’in Askerleriyiz’ pankartı

Göztepe’de ‘Mustafa Kemal’in Askerleriyiz’ pankartı

Göztepe ile Beşiktaş'ı bir araya getiren Süper Lig mücadelesine Göztepe taraftarı damga vurdu. Tribünlerde açılan "Mustafa Kemal'in Askerleriyiz" pankartı alkış aldı.

Beşiktaş’ın Göztepe’ye konuk olduğu Süper Lig mücadelesine her Göztepe maçında olduğu gibi yine tribünler gündemdeydi. Göztepe taraftarları “Mustafa Kemal’in Askerleriyiz” pankartıyla müsabaka öncesi tribünde şov yaptı.

Göztepe ve Beşiktaş’a gönül verenler stadı tıklım tıklım doldurdu. Müsabakayı yaklaşık 9 bin sarı-kırmızılı izlerken, Beşiktaş taraftarı da kendilerine ayrılan 495 kişilik kale arkası tribününde takımlarını destekledi. Göztepeli taraftarlar hafta içinde annesini kaybeden Başkan Mehmet Sepil’i de unutmadı. Tribünde, “Mekanın cennet olsun Aliye Sepil” pankartı açıldı. 05 Kasım 2017 Göztepe-Beşiktaş maçı öncesi Günay`dan İzmir Emniyet Müdürü`ne tepki Göztepe-Beşiktaş maçı öncesi İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, oyuncular sahada ısındığı esnada oyun alanına girerek tribünde olay çıkardığı iddia edilen taraftarlara gözaltı yaptırdı. Göztepe'nin kalecisi Günay ise müdür Aşkın'a tepki gösterdi. İlgili Haberi Oku