SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor’dan flaş Arda Turan sözleri

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'un, Arda Turan'a takımda yer bulabileceğini söylemesi üzerine Dursun Özbek'in bu transferi Ocak ayında bitirmek için çalışmalara başladığı iddia edildi.

Güncellenme: 09:05, 05/11/2017
Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor’dan flaş Arda Turan sözleri

Spor yorumcusu Levent Tüzemen, Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor’un Arda Turan’ın sarı kırmızılı transferine sıcak baktığını iddia etti.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile bir araya gelen Tudor’un, “Arda kaliteli bir futbolcu, ona takımda yer bulurum” sözlerini sarfettiğini iddia eden Tüzemen, Özbek’in de Arda Turan’ı satın alma opsiyonuyla birlikte kiralamaya yakın olduğunu dile getirdi.

Arda Turan’ın transferinin maliyetini sponsorlara ödetmeyi planlayan Dursun Özbek’in Barselona şehrine giderek yıldız futbolcunun transferi için Katalan ekibiyle görüşme yapmaya hazırlandığı öğrenildi.

Barcelona Teknik Direktörü Ernesto Valverde ile bir türlü yıldızı barışmayan Arda Turan, sakatlıklar nedeniyle de kadroya girmekte zorlanıyor.

Katalan medyası ise, tecrübeli futbolcunun ara transfer döneminde Türkiye’ye dönmesine kesin gözüyle bakıyor.

İLGİLİ HABER Rıdvan Dilmen`in Galatasaray ile söyledikleri ortalığı karıştırdı Rıdvan Dilmen`in Galatasaray ile söyledikleri ortalığı karıştırdı