SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’de Mehmet Topal kadro dışı bırakıldı

Fenerbahçe’de Mehmet Topal kadro dışı bırakıldı

Fenerbahçe'de alınan kötü sonuçların faturası tecrübeli oyuncu Mehmet Topal'a kesildi. Deplasmanda alınan Osmanlıspor beraberliğinin ardından yıldız futbolcunun kadro dışı bırakıldığı iddia edildi.

Fenerbahçe'de hafta içinde Aykut Kocaman ile ilgili çıkan olumsuz haberler ve üst üste gelen başarısız sonuçların ilk faturası Mehmet Topal'a kesildi.

31 yaşındaki orta saha oyuncusu sezon başından beri kötü bir performans sergilerken forma şansı bulamadığı için Aykut Kocaman'a tepkili olduğu öğrenildi.

Hürriyet Gazetesi’nden Ahmet Ercanlar’ın haberine göre; süre almakta zorlanan Mehmet Topal’ın bu durumu davranışlarına da yansıtttığı ve bu nedenle kadro dışı bırakıldığı belirtildi.

Öte yandan istifa etmesi gündemde olan Aykut Kocaman’ın, yakın çevresine görevine devam edeceğini söylediği belirtiliyor.

04 Kasım 2017 Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman`dan istifa sinyali Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası yaptığı açıklamada istifa edebileceğinin sinyallerini verdi. İlgili Haberi Oku