SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den son dakika haberi: İstifa mı edecek?

Fenerbahçe'de üst üste yaşanan puan kayıpları sebebiyle ortaya çıkan kriz Osmanlıspor maçı sonrası tavan yaptı. Teknik Direktör Aykut Kocaman takımla İstanbul'a dönmedi. Takıma 2 gün izin verildi. Peki şimdi Fenerbahçe'de ne olacak? Aykut Kocaman resmen ayrıldı mı? Başkan Aziz Yıldırım ne karar verecek? Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman ne zaman görüşecek? İşte yaşanan tüm son dakika gelişmeleri...

Güncellenme: 14:35, 05/11/2017
Fenerbahçe’den son dakika haberi: İstifa mı edecek?

Fenerbahçe’de Osmanlıspor maçı bitiminde teknik direktör Aykut Kocaman’ın istifa sinyali vermesinin ardından sarı-lacivertli camiada neler yaşanacağı merakla beklenmeye başladı. Peki Fenerbahçe’de şimdi neler olacak? İşte sıcak gelişmeler ve tüm detaylar…

TAKIMA SALI’YA KADAR İZİN!

Osmanlıspor karşılaşmasının ardından Aykut Kocaman, takımla birlikte İstanbul’a dönmedi. Kulüpten yapılan açıklamada, daha önce planlanmış milli maç arası programı doğrultusunda teknik direktör Aykut Kocaman’ın, akrabalarıyla buluşacağı için Osmanlıspor maçından sonra takımla İstanbul’a dönmeyeceği bildirildi. Ayrıca, sarı-lacivertlilerin 2 gün izin yapacağı bilgisine ulaşıldı.

İLGİLİ HABER Futbol yazarları Osmanlıspor-Fenerbahçe maçı için ne dedi? Futbol yazarları Osmanlıspor-Fenerbahçe maçı için ne dedi?

AZİZ YILDIRIM VE YÖNETİM KARAR VERECEK!

İstifa ettiğini açıklamayan Aykut Kocaman, bu yönde bir karar alacağının sinyalini net bir şekilde vermesine rağmen bu kararını sözlü olarak yönetime iletmediği için resmi bir söz söylemedi. Fenerbahçe camiasında bu gelişme sonrasında başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler, Aykut Kocaman’ın istifa düşüncesini değerlendirerek son kararı verecek. KRİTİK TOPLANTIDA NE SONUÇ ÇIKACAK?

Fenerbahçe’de iki günlük izin sırasında Aykut Kocaman’ın İstanbul’a dönmesiyle birlikte deneyimli teknik adam ve yöneticiler son kez bir araya gelecek. Bu buluşmada yola devam mı, yoksa tamam mı kararı verilecek.

AYRILIK KARARI ÇIKARSA…

Sarı-lacivertli yönetimle Aykut Kocaman buluşacağı toplantıda ayrılık kararı çıkması halinde, milli takım arası değerlendirilerek hemen yeni bir teknik adam arayışı başlayacak.

Sporx

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`de Mehmet Topal kadro dışı bırakıldı Fenerbahçe`de Mehmet Topal kadro dışı bırakıldı

Yayınlanma Tarihi:10:06,