SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş açıklamalarda bulundu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Göztepe deplasmanında alınan 3-1'lik galibiyeti değerlendirdi. Güneş, "Oyunun kontrolü bizdeydi" dedi. 4 maçta kaybettikleri puanlardan dolayı eleştirilere maruz kaldıklarını hatırlatan Güneş, “Tamer Hoca bizden ayrılınca üzüldük. Ama yanıma illa birilerini sokmaya çalışıyorlar. Bana yardımcı lazım değil ama benim yerime biri lazım. Bunu da yazın. Bizden memnun olmayanlar da var” diye konuştu.

Güncellenme: 08:00, 06/11/2017
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş açıklamalarda bulundu

Beşiktaş’ın deplasmanda Göztepe’yi 3-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Şenol Güneş, karşılaşmayı değerlendirdi. Şenol Güneş, Göztepe’nin organizasyonundan övgüyle söz ederken kendi takımını da tebrik etti.

Şenol Güneş, “Göztepe’nin iyi bir başkanı var, iyi bir planlama yapılmış, iyi bir taraftarı, iyi bir kadrosu var ve Tamer Hoca da büyük başarı elde ediyor takımdaki oyuncuların büyük bir çoğunluğu da ligi tanıyor. Göztepe, hücumda etkin bir takım” dedi.

İLGİLİ HABER Göztepe`de `Mustafa Kemal`in Askerleriyiz` pankartı Göztepe`de `Mustafa Kemal`in Askerleriyiz` pankartı

Deneyimli hoca, “Sahanın zemini bozuktu ama erken golle öne geçince oyun kontrolünü elimize almayı başardık. Bir dönem rakibimiz üstünlük kurdu ancak ikinci yarı oyun kontrolü tamamen bizdeydi, bu da skora yansıdı. Tebrik ediyorum oyuncularımı ve Göztepe’ye de başarılar diliyorum” dedi.

Lig yarışında Beşiktaş’ın konumuna da değinen Güneş, “Puan olarak düşüğüz. Ortalamanın altındayız. Lig, Şampiyonlar Ligi, sezon başı, hatalar, haksızlıklar, şansızlıklar… Hepsi bu durumun parçası. Kendi oyunumuzu oynamaya çalışıyoruz” dedi.

İLGİLİ HABER Göztepe 1-3 Beşiktaş Göztepe 1-3 Beşiktaş

‘Bana yardımcı lazım değil ama benim yerime biri lazım’

4 maçta kaybettikleri puanlardan dolayı eleştirilere maruz kaldıklarını hatırlatan Güneş, “Saygısızlık olmadıktan sonra bu eleştirileri normal karşılarız. Bizim kültürümüzde çocuğumuzu severken bile döveriz. Puan kaybedince eleştiri olacaktır. Tamer hoca bizden ayrılınca üzüldük. Ama yanıma illaki birilerini sokmaya çalışıyorlar. Bana yardımcı lazım değil ama benim yerime biri lazım. Bunu da yazın. Bizden memnun olmayanlar da var” diye konuştu.

Geçtiğimiz 2 sezon yardımcılığını yapan Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna ile maçtan önce konuştuklarını da aktaran Güneş, “İşini çok seviyor ve başarılı gidiyor. İnşallah başarılı olur. İşi kolay değil, daha işin başında. Biz bu akşam kaybetseydik 'Çırak ustayı geçti' diyeceklerdi ama şartlar itibariyle Beşiktaş'ın yenmesi normal” dedi.

(DHA)

İLGİLİ HABER Göztepe-Beşiktaş maçı öncesi Günay`dan İzmir Emniyet Müdürü`ne tepki Göztepe-Beşiktaş maçı öncesi Günay`dan İzmir Emniyet Müdürü`ne tepki

Yayınlanma Tarihi:22:41,