SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sadio Mane ve Dejan Lovren’in evine balyozlu saldırı

Liverpool'un yıldız oyuncularından Dejan Lovren ve Sadio Mane'nin evine maskeli kişiler tarafından saldırı düzenlendi. Lovren'in evinin bahçe kapısını balyozla kırmaya çalışan saldırganlar, çığlık sesleri üzerine olay yerinden kaçtı.

Güncellenme: 11:29, 04/11/2017

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool’da forma giyen Dejan Lovren’in son günlerdeki sıkıntılarına bir yenisi daha eklendi.

Geçtiğimiz haftalarda oynadıkları Tottenham maçındaki kötü performansı nedeniyle hocası Jurgen Klopp tarafından eleştirilen Lovren, daha sonra ailesinin ölüm tehdidi aldığını açıklamıştı.

Klopp’un kendisini eleştiren sözlerinin ardından sosyal medya hesaplarından Liverpool ibarelerini kaldıran Lovren’in oturduğu eve iki kişi saldırı düzenledi.

Yüzleri maskeli iki kişi Lovren’in kaldığı evin kapısının önüne gelerek balyozla cam kapının bir kısmını kırdı.  O sırada bir kadının çığlık atmasıyla maskeli saldırganlar olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

Öte yandan saldırıdan 15 dakika sonra olay yerin gelen polis ekipleri, bir başka Liverpool oyuncusu Sadio Mane’nin evine de saldırı yapıldığını belirtti. Bir polis memuru, “İkinci olayda herhangi bir hırsızlık var mı bilinmiyor. Soruşturma çok yeni ama şüphelilerin bir arabayla kaçtığı düşünülüyor” dedi.

İLGİLİ HABER Liverpool`un Hırvat savunmacısı Dejan Lovren ve ailesi ölümle tehdit edildi Liverpool`un Hırvat savunmacısı Dejan Lovren ve ailesi ölümle tehdit edildi

Yayınlanma Tarihi:10:40,