SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen’in Galatasaray ile söyledikleri ortalığı karıştırdı

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'in, Galatasaray'ın transferleri ile ilgili söyledikleri büyük tepki çekti. Kanunsuzluk vurgusu yapan Rıdvan Dilmen, tepkiler üzerine özür diledi.

Güncellenme: 09:50, 05/11/2017

Süper Lig’de Fenerbahçe’nin Osmanlıspor ile deplasmanda oynadığı ve 1-1 berabere biten maçın ardında değerlendirmelerde bulunan futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray ile ilgili söyledikleri nedeniyle büyük tepki çekti. NTV Spor’da yayınlanan ‘%100 Futbol’ programında konuşan Rıdvan Dilmen’in kanunsuzluk vurgusu, Galatasaray cephesini çileden çıkardı.

İLGİLİ HABER Rıdvan Dilmen: `Kocaman görevini bırakacak` Rıdvan Dilmen: `Kocaman görevini bırakacak`

Rıdvan Dilmen, Galatasaray’ın yeni transferleri ile ilgili yaptığı yorumda “Dursun Özbek’i tebrik ediyorum. Gerçekten çok iyi transferler yaptılar. Yok bonservis problemi yokmuş, oyuncuyla problemi varmış. Bir şekilde formüle ettiler. Ha kanunsuz bir şey yaptılarsa bilemem” dedi. Bunun üzerine ağır eleştiri alan Rıdvan Dilmen, özür dilemek zorunda kaldı. Yine NTV Spor canlı yayına bağlanan Rıdvan Dilmen, tepkiler üzerine “Galatasaray Kulübü’ne asla ama asla saygısızlığım olmaz, olamaz da… Yanlış anladılarsa da kusura bakmasınlar. Sevgili Galatasaraylılar da onlara bir saygısızlık yapmayacağımızı bilirler” dedi.

Sosyal medyada Rıdvan Dilmen’e tepki yağdı…

Yayınlanma Tarihi:23:13,