SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman: ‘Beşiktaş markalı siyah-beyaz kulak tıkacı satmak istiyoruz’

Avrupa’nın en iyi 10 kulübünden biri olmayı hedeflediklerini belirten Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Leipzig maçında Beşiktaş taraftarının gürültüsüne dayanamayan Timo Werner’in kulak tıkacıyla bile oyuna devam edememesinin hatırlatılması üzerine, “Kulüp mağazamızda, siyah beyaz kulak tıkacı satmayı düşünüyoruz” dedi.

Güncellenme: 09:49, 04/11/2017
Fikret Orman: ‘Beşiktaş markalı siyah-beyaz kulak tıkacı satmak istiyoruz’

Dünyaca ünlü İngiliz Sky Sports kanalı, Beşiktaş ile ilgili detaylı bir haber hazırladı. Haber, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın “Beşiktaş markalı siyah-beyaz kulak tıkacı satmak istiyoruz” sözleriyle başlıyor.

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde oynadığı Monaco maçın hakkında ise, “Araba kornası, kör eden polis ışıkları, trafik durma noktasında ama kulakları sağır eden gürültü ile kıyaslanamaz bile. Monaco’nun kazanmaya ihtiyacı vardı ama en önemli oyuncusu Lemar ilk yarıda sakatlandı. Maçta hakemin düdüğü duyulmuyordu. Beşiktaş evinde adım adım yürüyor. En son 2 sene önce yenilmişler…” ifadeleri kullanılıyor.

Stadın muhteşem akustiğinden ve Liverpool maçındaki 132 desibellik rekordan da bahsediliyor. Beşiktaş-Leipzig maçında Timo Werner’in gürültüye dayanamayıp sahayı terk etmesi de haberin içinde yer alırken şu ifade dikkat çekiyor:  “Eğer Avrupa’yı fethetmeye devam edeceklerse gürültü seviyesi daha da artacaktır.”

Haberde Sky Sports’a özel açıklamalarda bulunan Fikret Orman’ın Chelsea ile ilgili söylediği sözler, Beşiktaş’ın Çin açılımı ve gelecek planları da yer alıyor. Ayrıca Beşiktaş’ın sosyal medyadaki büyüme oranının da dikkat çekici seviyede olduğu haberde geçiyor.

Son olarak haberde Cenk Tosun’un İngiliz kulüplerinin radarında olduğu ve takımların gelecek vaadeden bu oyuncu için savaş içinde olduğu yer alıyor.

Leipzig’in yıldızı Timo Werner, Beşiktaş maçında uğultudan kulaklarına tıkaç takmıştı.

Yayınlanma Tarihi:09:27,