SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’dan istifa sinyali

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası yaptığı açıklamada istifa edebileceğinin sinyallerini verdi.

Güncellenme: 23:57, 04/11/2017

Süper Lig’de 11 hafta sonunda 17 puan toplayabilen Fenerbahçe’de Teknik Direktör Aykut Kocaman, karşılaşma sonrası basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Ortada büyük bir başarısızlık var diyen Aykut Kocaman, üzerine düşeni yapacağını söyledi. Aykut Kocaman’ın açıklamaları istifa edeceği şeklinde açıklandı.

İLGİLİ HABER Osmanlıspor 1-1 Fenerbahçe Osmanlıspor 1-1 Fenerbahçe

Öncelikle kendi tarafına bakacağını ancak oyuncuların da bunu yapmaları gerektiğini söyleyen Aykut Kocaman, şunları söyledi:

“Süper Lig’de 11 hafta itibari ile ciddi bir başarısızlık. Bir şeyleri çevirebilmek için 1-2 maçlık galibiyete ihtiyacımız vardı. Son dakikalarda gelen goller ciddi bir başarısızlık. Bunun da bir faturası olacak. Her türlü başarı ve başarısızlıkta herkesin payı vardır. Burada da önce kendi tarafıma bakıyorum. Yaşananlarda en büyük sorumluluk benim… Ancak oyuncular da kendi tarafına bakacaklardır. Ben kendi üzerime düşeni yapacağım. Bu seviyedeki oyuncu grubunun 3-4 yılda yapacağı bireysel hatayı, Vardar maçlarını da eklersek, 13 maçta yaptığını net bir şekilde gördük. Bu bir takımın kaldırabileceğinden fazla… Ciddi bir başarısızlık var ve ben gereken neyse yapacağım.”

Yayınlanma Tarihi:22:17,