SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman takım otobüsüne binmedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman takım otobüsüne binmedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 1-1 biten Osmanlıspor maçının ardından takım otobüsüne binmedi.

Süper Lig’in 11. haftasında Osmanlıspor ile deplasmanda karşılaşan ve 1-1 berabere kalan Fenerbahçe’de Teknik Direktör Aykut Kocaman, ‘Sorumluluk bende… Gerekeni yapacağım’ diyerek istifa edeceğinin sinyalini verdi. Maçın ardından stadyumdan takım otobüsü ile ayrılarak Esenboğa Havalimanına giden kafilede Aykut Kocaman’ın yer almaması dikkat çekti. Lider Galatasaray’ın 9 puan gerisine düşen Fenerbahçe’de moraller bozulurken, Aykut Kocaman’ın neden kafile ile birlikte takım otobüsüne binmediği de merak konusu oldu.

04 Kasım 2017 Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman`dan istifa sinyali Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası yaptığı açıklamada istifa edebileceğinin sinyallerini verdi. İlgili Haberi Oku

Milli maç arası nedeniyle takıma iki gün veren Aykut Kocaman’ın, bu tatilde akrabaları ile görüşeceğini öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın bu nedenle takım otobüsü yerine kendi özel aracıyla stadyumdan ayrıldığını belirtti. Aykut Kocaman’ın iki gün içinde yönetim ile görüşerek istifasını vereceği de iddia edildi.