SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uğur Boral hakkında şok iddia! İki kişiyi hastanelik etti…

Fenerbahçe ve Beşiktaş başta olmak üzere bir çok Süper lig takımında forma giyen eski milli futbolcu Uğur Boral hakkında, spor salonunda arkadaşlarıyla birlikte 18 yaşındaki iki üniversite öğrencisini darp ettiği suçlamasıyla suç duyurusunda bulunuldu.

Güncellenme: 19:31, 03/11/2017
Uğur Boral hakkında şok iddia! İki kişiyi hastanelik etti…

Fenerbahçe ve Beşiktaş formalarında giyen eski milli futbolcu Uğur Boral ve arkadaşları tarafından darp edilen D.I ve A.D polise başvurarak şikâyetçi oldular. Bu durumun ardından eski milli futbolcu Uğur Boral'ın da ifadeye çağrılması bekleniyor.

‘Blok yaptın’ bahanesi

Milliyet gazetesinin haberine göre; Olay Ataşehir'deki lüks bir sitenin spor salonunda meydana geldi. Darp edildiği iddia edilen öğrencilerin ifadelerine göre; eski futbolcu Uğur Boral ve arkadaşlarıyla basketbol maçı yaptılar. Öğrencilerin iddiasına göre Uğur Boral yenilgiyi hazmedemeyince ‘blok yapma' suçlamasıyla başlattığı münakaşayı küfür ve fiziki saldırıya dönüştürdü. Yere düşen öğrencilerden birinin de kafasını tekmeledi. Spor salonundakilerin araya girmesiyle olay yatıştırıldı.

Bir haftalık rapor aldılar

Yüz ve kafa bölgelerinden yaralanan öğrenciler ise hastaneye giderek acil serviste tedavi oldular. Öğrencilerden biri kafasından ciddi darbe aldığı için de beyin tomografisi çekildi ve bir haftalık iş göremez rapordu aldı. D.I ve A.D tedavilerinin ardından da polise başvurdular. Mağdur olarak ifadeleri alınan öğrenciler Uğur Boral ve arkadaşları tarafından darp edildiklerini belirterek şikâyetçi oldular. Savcılık bu olayın ardından soruşturma başlattı.

İLGİLİ HABER PFDK men cezalarında rekor kırdı! PFDK men cezalarında rekor kırdı!

Yayınlanma Tarihi:19:27,