SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Patrice Evra’nın kendi taraftarına neden tekme attığı belli oldu

Avrupa Ligi'nde Marsilya'nın Vitoria ile deplasmanda oynayacağı maç öncesi kendi taraftarına tekme atıp kırmızı kart gören Patrice Evra'nın neden böyle bir hareket yaptığının perde arkası aralandı. Marsilya Teknik Direktörü Rudi Garcia, olayın nedenini anlatırken Evra'nın yaptığını yanlış olduğunun da altını çizdi.

Güncellenme: 12:29, 03/11/2017
Patrice Evra’nın kendi taraftarına neden tekme attığı belli oldu

SKOR DIŞ HABER Temsilcimiz Atiker Konyaspor’un da yer aldığı UEFA Avrupa Ligi  Vitoria ile Marsilya arasında Portekiz’de oynanan karşılaşma öncesi Fransız ekibinin yıldızı Patrice Evra’nın hareketi geceye damga vurdu. Kendi taraftarına tekme atan Evra, Vitoria’nın 1-0 ile gruptaki ilk galibiyetini aldığı karşılaşma başlamadan kırmızı kart görerek takımını yalnız bıraktı. Herkesi şaşırtan bu olay ile ilgili en net açıklama, Marsilya Teknik Direktörü Rudi Garcia’dan geldi.

İLGİLİ HABER Marsilya`da Patrice Evra kendi taraftarına tekme attı ve kırmızı kart gördü Marsilya`da Patrice Evra kendi taraftarına tekme attı ve kırmızı kart gördü

Çok tecrübeli bir futbolcu olan Patrice Evra’nın yaptığı hareketin kabul edilemez olduğunu söyleyen Garcia “Taraftarın kendisine hakarette bulunduğunu söyledi. Yine de yaptığı kendisine yakışmadı. Bizim için çok önemli bir futbolcu… Kesinlikle hakarete uğramayı hak etmiyor. Özellikle de kendi taraftarı tarafından… Kendi taraftarımızın Evra gibi bir futbolcuya hakaret etmesi akıl almaz bir olay… Onun Marsilya taraftarı olduğuna inanmıyorum. Çünkü taraftar dediğiniz kendi futbolcusunu aşağılamaz. Aksine tüm futbolcuların arkasında durur…”

Yayınlanma Tarihi:12:27,