SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Krasic, Caner Erkin’in başına iş açtı!

Krasic, Caner Erkin’in başına iş açtı!

Fenerbahçe'nin 2012-13 sezonunda 7 milyon Euro bonservis bedeliyle tranfer ettiği Krasic, kendisine ev için aracı olan Caner Erkin'in başına dert açtı.

Fenerbahçe’nin büyük ümitlerle kadrosuna kattığı Sırp Milos Krasic, İstanbul’da tuttuğu evin kira sözleşmesini bozunca eski takım arkadaşı Caner Erkin’in başına iş açtı…

03 Kasım 2017 PFDK men cezalarında rekor kırdı! Son dönemin en çok tartışılan kararlarına imza atan Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu bu sezon adeta rekor kırdı. İlgili Haberi Oku

2012-13 yılında Fenerbahçe’ye transfer olan Krasic, Türkiye’ye transferi sonrası İstanbul’da bir ev kiralamak istedi. O dönem takım arkadaşı olan Caner Erkin’in yardımıyla Acarkent’te bir ev tutan Krasic, 1 Ağustos 2015’te Adnan E. ile bir yıllık sözleşme imzaladı. Caner’in aracılığıyla yapılan anlaşma, Krasic tarafından ocak ayında bozuldu.

Ev sahibi, kira sözleşmesine rağmen evi tahliye eden Krasic için mahkemeye başvurarak aracı Erkin’den 60 bin dolar tazminat istedi. Mahkeme, Erkin’in beyanı sonrası davanın reddine karar verdi.

Sabah