SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kalecinin diz kapağı yerinden çıktı

Kalecinin diz kapağı yerinden çıktı

Meksika Ligi'nde önceki gece Jalisco Stadyumu'nda oynanan Atlas -Tigres karşılaşmasında korkunç bir sakatlık anı  yaşandı.

Luis Rodriguez ile Argentien Milton Caraglio’nun karşılıklı golleriyle 1-1 biten maçta Atlas Takımı kalecisi Oscar Ustari herkesin gözlerini kapattığı acı bir sakatlık yaşadı.

Karşılaşmanın 84. dakikasında rakip atağında topa uzanıp sahip olmayı başaran Ustari hemen ayağa kalkarak ileriye doğru uzun bir degaj kullandı. İşte tam da bu anda çığlık sesleri duyuldu…

03 Kasım 2017 UEFA Avrupa Ligi`nde maç yöneten Halis Özkahya`dan skandal hata! Avrupa Ligi'nde Steaua Bükreş-Hapoel Beer Sheva maçını yöneten FIFA kokartlı hakemimiz Halis Özkahya, çok tartışılacak bir karara imza attı. İlgili Haberi Oku

SOL DİZ KAPAĞI İZLEYENLERİ ŞOKE ETTİ

Acılar içinde bir anda kendisini yere bırakmasıyla kameraların döndüğü başarılı file bekçisinin dizinin korkunç hali ekranlara yansıdı. Sol diz kapağı yerinden çıkan oyuncunun hali izleyenleri dehşete düşürdü. Doktorların hemen müdahalede bulunduğu Ustari’nin dizini gören diğer futbolcular büyük bir şok yaşadı.

Ustari kariyerinde daha önce iki kez omuz ve kolundan sakatlanmıştı.