SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın kalecisi Fernando Muslera, Uruguay Milli Takımı’na alınmadı

Uruguay Milli Takımı'nın Polonya ve Avusturya ile oynayacağı hazırlık maçlarının kadrosu açıklanırken Galatasaraylı Fernando Muslera 23 kişilik listede yer almadı.

Güncellenme: 14:02, 03/11/2017
Galatasaray’ın kalecisi Fernando Muslera, Uruguay Milli Takımı’na alınmadı

Uruguay'ın Polonya ve Avusturya ile oynayacağı hazırlık maçlarının 23 kişilik kadrosuna Galatasaray'ın file bekçisi Fernando Muslera alınmadı. Muslera'nın dışında Barcelona'nın yıldız ismi Luis Suarez de kadroya dahil edilmedi.

Uruguay Futbol Milli Takımı’nın 10 Kasım’da Polonya, 14 Kasım’da da Avusturya ile oynayacağı hazırlık maçlarının kadrosu açıklandı. Uruguay Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Teknik Direktör Oscar Tabarez'in belirdiği 23 kişilik listede Galatasaray'ın yıldız file bekçisi Fernando Muslera’nın yer almaması dikkat çekti.

Tabarez, Muslera'nın dışında Barcelona’dan Luis Suarez'i de kadroya dahil etmedi.

Uruguay’ın Polonya ve Avusturya karşılaşmalarının kadrosunda bulunan isimler şöyle:

“Martin Silva, Martin Campana, Diego Godin, Sebastian Coates, Jose Maria Gimenez, Maximiliano Pereira, Gaston Silva, Martin Caceres, Guilermo Varela, Matas Vecino, Federico Valverde, Rodrigo Betancur, Alvaro Gonzalez, Carlos Sanchez, Cristian Rodriguez, Nahitan Nandez, Giorgian De Arrascaeta, Jonathan Urretaviscaya, Nicolas Lodeiro, Gaston Pereira, Cristian Stuani, Maximilano Gomez, Edinson Cavan.”

İLGİLİ HABER Dursun Özbek`ten sert açıklama: Yazıktır, ayıptır, günahtır... Dursun Özbek`ten sert açıklama: Yazıktır, ayıptır, günahtır...