SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Dursun Özbek: “Feghouli’nin cezası ile ilgili gereken itirazı yapacağız”

Dursun Özbek: “Feghouli’nin cezası ile ilgili gereken itirazı yapacağız”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Sofiane Feghouli'nin aldığı 3 maçlık cezayla ilgili itirazda bulunacaklarını açıkladı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Sofiane Feghouli'ye verilen 3 maçlık ceza hakkında yaptığı açıklamada, “Bana cezanın hangi maksatla verildiği konusunda bilgi ulaşmadı. Bugün bilgim olacak. Biz de konuyla ilgili gereken itirazımızı inceledikten sonra yapacağız” dedi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde Şebinkarahisar Sempozyumu'na moderatör olarak katıldı. Panel sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Özbek, “Galatasaraylıyım. Sportif manada da iyi gidiyoruz. İnşallah sezon sonuna kadar bundan sonra bu gidişimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Süper Lig'in 10. haftasındaki deplasmandaki Trabzonspor karşılaşmasında kırmızı kart gören Sofiane Feghouli'ye verilen 3 maçlık cezaya da değinen Başkan Özbek, “Şahsen cezayı duydum fakat bana cezanın hangi maksatla verildiği konusunda bilgi ulaşmadı. Bugün bilgim olacak. Dolayısıyla biz de konuyla ilgili gereken itirazımızı inceledikten sonra yapacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

03 Kasım 2017 Selçuk Dereli`den Halis Özkayha yorumu Avrupa Ligi'nde Steaua Bükreş-Hapoel Beer Sheva maçında skandal bir karara imza atan Halis Özkahya'nın performansını yorumlayan FIFA kokartlı eski hakem Selçuk Dereli, MHK'ya yüklendi. Halis Özkahya'nın ciddi ceza alacağını belirten Selçuk Dereli, MHK'nın basiretsiz davrandığını söyledi. İlgili Haberi Oku