SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antrenmanda kalp krizi geçiren 17 yaşındaki futbolcu kurtarılamadı

Belçika'nın Royal Antwerp U19 Takımı'nda forma giyen 17 yaşındaki Joel Lobanzo'nun antreman sırasında kalbi durdu. Kurtarılamayan genç oyuncu futbol dünyasını yasa boğdu.

Güncellenme: 13:41, 03/11/2017
Antrenmanda kalp krizi geçiren 17 yaşındaki futbolcu kurtarılamadı

Belçika Birinci Futbol Ligi takımlarından Royal Antwerp’in altyapısında forma giyen Joel Lobanzo, antrenmanda yaşadığı rahatsızlığın ardından hayatını kaybetti.

Belçika kulübünden yapılan açıklamada, salı günü altyapı takımıyla antrenmana çıkan 17 yaşındaki futbolcunun kalp rahatsızlığı geçirerek hastaneye kaldırıldığı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi.

Trajik olaya şahit olan futbolcu ve kulüp çalışanlarına psikolojik destek vermeye hazır olduklarını belirten Royal Antwerp Kulübü, Belçikalı oyuncunun ailesine ve arkadaşlarına başsağlığı diledi.

İLGİLİ HABER Ünlü futbolcu Cazorla`nın ayağının son hali şoke etti Ünlü futbolcu Cazorla`nın ayağının son hali şoke etti

Sosyal paylaşım sitesinde son olarak 29 Ekim'de paylaşım yapan Joel Lobanzo, son paylaşımında bir maçta çekilmiş fotoğrafına yer vererek, “Her şampiyon bir zamanlar vazgeçmeyi reddeden bir rakipti” mesajını bırakmış.

 

Yayınlanma Tarihi:13:34,