SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ryan Babel, CNN’in konuğu oldu ve Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki başarısını anlattı

Beşiktaş'ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel, CNN'in canlı yayınına katıldı ve Beşiktaş'ın Devler Ligi'nde yakaladığı başarıyı anlattı.

Güncellenme: 11:00, 03/11/2017
Ryan Babel, CNN’in konuğu oldu ve Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki başarısını anlattı

Beşiktaş’ın performansıyla göz dolduran Hollandalı yıldızı Ryan Babel, CNN’in canlı yayınına katıldı ve ABD ekranlarında Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi, ve kariyeri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu’nda sergilediği performansla ABD’nin ünlü haber kanalının da dikkatini çekerken yayına katılan Babel, “Çok iyi oyuncularımız var. Tecrübeli oyuncular var, yerli oyuncularımız uluslararası seviyenin farkındalar. Tecrübeli bir teknik direktörümüz var ve iletişimimiz de iyi. Oyuncuların arasında iyi bir ilişki var ve belki de başarının arkasındaki anahtar da budur” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Babel`den gol sevincine Mario uyarlaması Babel`den gol sevincine Mario uyarlaması

Vodafone Park’taki atmosfer hakkında da konuşan Hollandalı, “Takımların burada ne kadar etkilenebileceğini biliyorum. Ben Liverpool’da oynarken, Beşiktaş’ın eski stadında oynamıştık ve hiç unutmayacağım bir tecrübe yaşamıştım. Taraftarlar çok gürütülüydü. Taraftarların deplasman takımı üzerinde ciddi bir etkisi var. Biz de bundan avantaj sağlamak istiyoruz ve bu bizim için çok iyi oluyor” ifadelerini kullandı.

“Formda Beşiktaş, bir sonraki turun eşiğinde”

Babel, kariyeriyle ilgili ise “Sonradan konuşmak her zaman daha kolay, ama Liverpool’da daha iyi yönetilebilirdim ve böyle olsaydı, çok farklı bir hikaye olurdu. Ama sonradan, neler yapabileceğimi ve neler yapamayacağımı söylemek kolay” dedi. Deneyimli yıldız Liverpool’la eşleşmeleri halinde neler hissedeceğinin sorulması üzerine, “Liverpool ile eşleşirsek, çok özel olur, ama başka bir takımdan farklı olmaz. Bizim amacımız üst tura çıkmak, yine hedefimiz aynı olur, ama benim için kesinlikle özel bir maç olur” şeklinde yanıt vererek sözlerini noktaladı.

İLGİLİ HABER Premier Lig ekipleri Cenk Tosun`u gözetlemeye devam ediyor Premier Lig ekipleri Cenk Tosun`u gözetlemeye devam ediyor

Yayınlanma Tarihi:21:42,