SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Premier Lig ekipleri Cenk Tosun’u gözetlemeye devam ediyor

Premier Lig ekipleri Cenk Tosun’u gözetlemeye devam ediyor

Beşiktaş'ta Şampiyonlar Ligi'nde attığı gollerle Avrupa'nın dikkatini çeken Cenk Tosun'a İngiltere'den bir talip daha çıktı.

Premier Lig’in köklü takımlarından Newcastle United’ın Beşiktaş’ın golcüsü Cenk Tosun’u bir süredir izlediği, son olarak da önceki akşam oynanan Monaco maçına bir temsilcisini yolladığı öğrenildi. Golcü futbolcunun menajerine de ulaşan İngiliz yöneticilerin Cenk Tosun’un durumunu sordukları ve teklif yapmayı planladıklarını ilettikleri ifade edildi. Temsilcinin Cenk Tosun ile ilgili olumlu görüş bildirdiği, ligin devre arasında da resmi teklifin yapılacağı ileri sürüldü.

Cenk Tosun’u yine Premier Lig’nden Crystal Palace’ın da istediği belirtiliyordu.

02 Kasım 2017 Babel`den gol sevincine Mario uyarlaması Beşiktaşlı Ryan Babel son dönemlerde fenomen olan takım arkadaşı Cenk ile olan gol sevincini efsane oyun Süper Mario'ya uyarladı. İlgili Haberi Oku

TOLGAY’A DA TAM NOT

Newcastle United’ın temsilcilerinin Cenk Tosun’u izlemek için geldikleri maçta Tolgay Arslan’ı da beğendikleri ortaya çıktı. İngiltere’ye dönüşlerinde kulüp yönetimiyle görüşecek olan temsilcilerin Tolgay’ın transferini de gündeme getirecekleri bildirildi.

02 Kasım 2017 Şampiyonlar Ligi hesabından Cenk Tosun paylaşımı Şampiyonlar Ligi'nde 4'te 4 yapan Cenk Tosun için Şampiyonlar Ligi instagram hesabından ilginç bir paylaşım yapıldı. İlgili Haberi Oku

HEDEF 6 MİLYON EURO   

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’nde Monaco ile berabere kalırken, kasasına 500 bin euro daha koydu. Siyah-Beyazlıların böylece Şampiyonlar Ligi’nden bu sezon elde ettikleri gelir 40 milyon euroya yaklaştı. Beşiktaş, gruptan çıkması halinde son 16’ya kalacağı için UEFA’dan 6 milyon euro daha alacak.