SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Boston Celtics’in yıldızı Gordon Hayward o talihsiz anda hissettiklerini anlattı

NBA'de sezonun ilk maçında ayak bileğini kıran Boston Celtics'in yıldızı Gordon Hayward, yaşadığı sakatlık anında hissettiklerini yazdı.

Güncellenme: 07:11, 03/11/2017
Boston Celtics’in yıldızı Gordon Hayward o talihsiz anda hissettiklerini anlattı

NBA’de yeni sezonun ilk haftası talihsiz bir sakatlık ile başlamıştı. Boston Celtics’in Cleveland Cavalier ile oynadığı karşılaşmada ayak bileği kırılan ve uzun süre parkelerden uzak kalacak olan Gordon Hayward o anları anlattı. Hayward yazdığı bir blog yazısında ayak bileği kırıldığı anlarda neler hissettiğini sevenleri ile paylaştı.

İLGİLİ HABER Celtics`te Gordon Hayward`ın ayağı kırıldı! Celtics`te Gordon Hayward`ın ayağı kırıldı!

Yaşadıklarını ‘gordonhayward20.life’ sitesinden paylaşan Hayward, şu ifadeleri kullandı:

“Havadayken dengemi kaybettiğim anlar çok oldu. Sert bir şekilde düştüğümde ciddi bir şey olmasına yakın olduğu zamanlar da oldu. Çoğunlukla bu tür durumlarda iyi olurdum ve hemen ayağa kalkardım. Bu sefer de havadayken farklı hissetmemiştim. Bazen havada dengenizi kaybettiğinizde ‘Kötü düşeceğim’ dediğiniz zamanlar olur. Ama çoğunlukla vücudunuzu ayarlayabilir ve canınızın çok yanmamasını sağlayabilirsiniz.

Ama bu sefer bacağım vücudumun altında kaldı. Düşer düşmez bir şeylerin ters gittiğini biliyordum ancak yere çarptığımda çok büyük bir acı hissetmedim. Ayağıma baktığımda ters bir yöne bakıyordu. İlk aklıma gelen “Bu iyi değil… Burada çok yanlış bir şey var” oldu. Panikledim ve hakeme “Hey ayağıma bak! Oyunu durdurmalısın” dedim. Sonra bir anda ayağımın acısını hissetmeye başladım. Sanki beynim ne olduğunu anlamaya başlamıştı. Ayağımın acısı yavaş yavaş gelmeye başlıyordu. Sağlık ekibi 3 ya da 5 saniye sonra yanıma geldi. Ancak ayağımın ters yöne baktığını gördüğüm andan sağlık ekibini yanıma geldiği ana kadar geçen süre bana çok uzun geldi. Sağlık ekibi bileğimi tekrar yerine takmaya çalıştı. Bunu yaptıkları anda inanılmaz bir acı hissettim. Sanırım hayatımda hissettiğim en büyük acıydı.

Şimdi parkede rekabet etmek yerine antrenman odalarının birinde MR çektiriyorum. Benimle orada konuşan ilk kişi Isaah Tomas oldu. Tam olarak ne dediğini hatırlamıyorum. Sadece yanımda dua ettiğini biliyorum. Zor anımda yanımda oldu. Kısa bir sürede Isaah’ın ne kadar özel bir insan olduğunu anladım. ”

İLGİLİ HABER Kobe`den sakatlanan Hayward`a güçlü mesaj: Çığlık at. Ağla. Ama.. Kobe`den sakatlanan Hayward`a güçlü mesaj: Çığlık at. Ağla. Ama..

Yayınlanma Tarihi:17:57,