SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Vodafone Park’ta Caner Erkin sürprizi!

Vodafone Park’ta Caner Erkin sürprizi!

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Monaco ile sahasında oynadığı maçın kadrosunda yer almayan Caner Erkin, takım arkadaşlarını soyunma odası koridorlarında karşıladı.

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu’nda Vodafone Park’ta konuk ettiği Monaco ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş, gruptan çıkma yolunda büyük avantaj yakaladı. Grupta 10 puanla yenilgisiz liderliğini devam ettiren Beşiktaş’ta Monaco maçı kadrosuna alınmayan Caner Erkin, Vodafone Park’ta takım arkadaşlarını yalnız bırakmadı. TRT Spor muhabiri Fırat Günayer, karşılaşmayı stadyumdan takip eden Caner Erkin’in maçtan sonra soyunma odası tünelinde bütün takım arkadaşlarını tek tek tebrik ettiğini aktardı.

01 Kasım 2017 Beşiktaş-Monaco maçı sonrası Vodafone Park`ta ortalık karıştı! Quaresma ve Raggi... Şampiyonlar Ligi'nde Monaco ile sahasında 1-1 berabere kalan Beşiktaş, Avrupa'daki yenilmezlik unvanını sürdürdü. Oldukça sakin geçen maçın sonrasında ise ortalık karıştı. Monaco'nun İtalyan savunmacısı Raggi, önce hocası Jardim ile saha sonra da Quaresma ile tartıştı. İlgili Haberi Oku