SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

SON DAKİKA | Ali Turan hakkında çıkan ‘Eşcinsel’ haberlerine yanıt verdi!

Konyaspor'un kaptanı Ali Turan, kendisi hakkında çıkan haberleri sert bir dille yalanladı ve haberi yapan kişiler hakkında gerekli işlemlerin yapılacağını açıkladı.

Güncellenme: 12:43, 01/11/2017
SON DAKİKA | Ali Turan hakkında çıkan ‘Eşcinsel’ haberlerine yanıt verdi!

Konyaspor’un kaptanı Ali Turan, bugün Takvim gazetesinde “‘Ben artık kendimi erkek gibi hissetmiyorum’ diyerek ‘Gay’ olduğunu ve ayrılmak istediğini anlattı. Bu itiraf üzerine şoke olan genç kadın, hemen dava açtı. Hatta hakimden “Eşim gay olduğunu söyledi. Bu yönde rapor alınsın” diyerek boşanmanın buna göre kararlaştırılmasını talep etti” şeklinde çıkan haber ile ilgili kişisel twitter hesabından sert bir açıklama yaptı. Yaptığı bu açıklamada çıkan haberleri yalanlayan Ali Turan, haberi yapan kişileri ibreti alem olsun diye tazminat davası açacağını açıkladı.

İşte Ali Turan’ın kişisel twitter hesabından yaptığı o açıklama. BASIN AÇIKLAMASI

Kamuoyunun ve Değerli Basın Mensuplarının dikkatine,

Malumunuz olduğu üzere 2015 yılında sizlerin de huzurunda yapmış olduğum bir evlilik teklifi ile hayatımı Rana Altıntaş işe birleştirmiştim.

Her evlilikte olabileceği gibi bizim evliliğimizde de mahkemece şiddetli geçimsizlik olarak tanımlanan bir takım anlaşmazlıklar meydana geldi ve mahkemece gizlilik kararı verilen bir yargılama neticesinde boşandık.

Aile kurumu, kadın erkek ilişkileri, doğup büyüdüğüm coğrafya gereği bağlı olduğumuz değerler silsilesi nedeni ile ne evliliğim hakkında ne ayrılığım hakkında en ufak bir beyanım olmadı.

Ancak bugün Takvim gazetesinin bir eki olan saklambaçta DOĞAN SAVAŞ imzası ile yayınlanan alçak bir saldırının hedefi oldum. Bu saldırıda benim ağzımdan hiç kullanmadığım bir cümle kullanılmış gibi ifade edilmiş. Haber başlığından başlamak üzere tamamı yalan ve çarptırmalarla dolu bir takım ifadeler kullanılmıştır.

Bu Suçu işleyen başta adı geçen muhabir olmak üzere tüm şüpheliler gerekli cezaya çarptırılacaktır. Buna ilişkin başvurularımız derhal bu saha yapıldı.

Ayrıca ibreti alem olsun diye, insanların izzeti nefsi ile oynanmasının bu kadar kolay olmadığını göstermek adına bu işin müsebbiplerine tazminat davası da açacağımı sizler aracılığı ile paylaşmak isterim.

Kendimi, cinsel tercihimi anlatmaktan ar ederim. Ancak geçmiş yaşantım en büyük delilimdir.

En derin saygı ve hürmetlerimle

Ali Turan

Deniz Seki ile aşk yaşamıştı

Tecrübeli futbolcu Ali Turan 2015 yılında evlenmeden önce ünlü şarkıcı Deniz Seki ile birlikte olduğu haberleri ortaya çıkmıştı.

Deniz Seki’nin hapishane olduğu dönemde kendisini cezaevinde ziyaret etmek isteyen Ali Turan’ın talebinin ünlü şarkıcı Deniz Seki tarafından reddedildiği haberleri iddia edilmişti.

İLGİLİ HABER Salzburg-Atiker Konyaspor maçının hakemleri açıklandı Salzburg-Atiker Konyaspor maçının hakemleri açıklandı

Yayınlanma Tarihi:12:08,