SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk İnan’dan Samsung’a ihtarname!

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, Samsung’un S8 modeli için firmaya kullanımdan kaldırılması aksi takdirde savcılığa başvuracakları yolunda bir ihtarname gönderdi.

Güncellenme: 07:55, 01/11/2017
Selçuk İnan’dan Samsung’a ihtarname!

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, Samsung'un S8 modeli için firmaya kullanımdan kaldırılması aksi takdirde savcılığa başvuracakları yolunda bir ihtarname gönderdi. Yeni modelde kullanılan “S8”in isim hakkının Türkiye'deki haklarının kendinde olduğunu söyleyen sarı-kırmızılı futbolcu, avukatı Dr. Rezan Epözdemir aracılığıyla markanın kullanımının kaldırılması talebinde bulundu. Selçuk İnan cephesinin dünyaca ünlü firmaya verdiği yasal süre de geçti.

Firmadan henüz bir dönüş olmazken, Selçuk İnan'ın vekili Epözdemir'in dava açıp açmayacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Samsung'un bu modeli Türkiye'de kullandırabilmesi için marka isim hakkını elinde bulunduran Selçuk İnan'dan onay alması gerekiyor.

İLGİLİ HABER Galatasaray`ın koreografisi en iyiler arasında gösterildi Galatasaray`ın koreografisi en iyiler arasında gösterildi

Yayınlanma Tarihi:07:11,