SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş – Monaco mücadelesinin ardından Şenol Güneş açıklamalarda bulundu

Beşiktaş'ın Monaco'yla 1-1 berabere kaldığı Devler Ligi mücadelesinin ardından açıklamalarda bulunan Şenol Güneş, "Burası önemli bir turnuva. Çok güzel bir müziği var. Tabii ki Şampiyonlar Ligi'ne önem vereceğiz. Yoksa niye buradayız?" dedi.

Güncellenme: 23:07, 01/11/2017
Beşiktaş – Monaco mücadelesinin ardından Şenol Güneş açıklamalarda bulundu

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu dördüncü maçında Beşiktaş’ın Monaco’yla 1-1 berabere kaldığı karşılaşmanın ardından siyah-beyazlıların teknik direktörü Şenol Güneş, müsabaka hakkında açıklamalarda bulundu.

Güneş, “Zor bir maçtı, ülkemizi iyi temsil ettiğimizi düşünüyorum. Monaco’nun oyun tarzını tahmin ediyorduk. Ancak bizim beklenmeyen hatalarımız oldu. Kısa paslarda tercih hatalarımızı iyi kullandılar. İlk yarıda fazla atak yaptık ancak ataklarımızı etkili kullanamadık. Golü yapabilirdik. İkinci yarıda ise iyi başladık fakat son bölümde oyun gitti, geldi. Bu onların işine geliyordu. Atabilirdik yiyebilirdik de… Kazansak iyi olurdu ama riskli bir maçtı, rakibimizin son şansıydı. Şimdi diğer sonuçları bekleyeceğiz umarım bizim düşündüğümüz gibi gelişir” dedi.

Şenol Güneş, “Bu maçı kaybetseydik belki Avrupa Ligi’ne bile katılamayabilirdik. Öyle bir grupta oynuyoruz, insanlar unutuyorlar” dedi ve maçın hakkının beraberlik olduğunu dile getirdi. Beşiktaş’ın Devler Ligi’ne Süper Lig’den daha fazla ağırlık verip vermediği üzerine sorulan bir soruya Güneş, “Sakatlıklar var ama Şampiyonlar Ligi uğruna feda etmeye değer. Burası önemli bir turnuva. Çok güzel bir müziği var. Tabi ki Şampiyonlar Ligi’ne önem vereceğiz. Yoksa niye buradayız?” şeklinde yanıt verdi.

İLGİLİ HABER Cenk Tosun Beşiktaş tarihine geçti Cenk Tosun Beşiktaş tarihine geçti

Yayınlanma Tarihi:22:51,