SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Dursun Özbek’ten sert açıklama: Yazıktır, ayıptır, günahtır…

Dursun Özbek’ten sert açıklama: Yazıktır, ayıptır, günahtır…

Trabzonspor maçı sonrası sportif direktör Cenk Ergün'ün isyanına başkan Dursun Özbek'ten destek geldi.

Hakemler ve federasyon konusunda bugüne kadar ılımlı yaklaşımlarıyla dikkat çeken başkan Dursun Özbek sonunda isyan ederek, “Cenk’in yerinde ben olsaydım orada o mikrofonlara bende benzer şeyler söylerdim. Yazıktır, ayıptır günahtır bu çocuklara. Sesimizi çıkartmıyoruz ama canımız acıyor” dedi.

Sporx’e özel açıklamalarda bulunan Başkan Özbek, sportif Direktör Ergün’ün gündem olan sözleriyle ilgili olarak,”Trabzon’da başımıza gelenler öyle basit şeyler değil. Böyle maç mı yönetilir. Yazık bu çocukların emeğine, ayıp, günah. Kırmızı kart olması için Fernando’ya ne olması gerekiyordu. Olcay’ın yaptıkları ortada… Olan bizimkilere oldu. Sadece bir iki hata değil ki. Maçta yaşadığımız hakem hatalarından sonra Cenk’in isyanı gayet normal. Çocuğa katılıyorum. Bende benzer şeyler düşünüyorum” diyerek Ergün’e destek verdi. 31 Ekim 2017 Müthiş iddia! Muslera için Adli Tıp çalışacak... TFF, küfürü bitirme konusunda Disiplin Kurulu'na her türlü yetkiyi verdi. Yabancı dilde olsa dahi, bir oyuncunun sarf ettiği sözün küfür olup olmadığı ve kime edildiği Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Dairesi dudak okuma uzmanları ve Adli Tıp gibi kurumlarla ortak çalışılarak karara bağlanacak. İlgili Haberi Oku

Dün Florya’ya giderek hem sportif direktör Cenk Ergün’le hem teknik direktör İgor Tudor ile biraraya gelerek art arda toplantılar yapan Dursun Özbek bugüne kadar yaptığı totemden de vazgeçeceğini açıkladı. Bir süredir maçlara gitmeyen Dursun Özbek bu haftadan itibaren karşılaşmalara gideceğini açıkladı.