SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Aykut Kocaman’ın forma hareketi alkış aldı

Aykut Kocaman’ın forma hareketi alkış aldı

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın 'forma hareketi' alkış aldı.

Süper Lig’in 10.haftasında Kadıköy’de yediği son dakika golüyle Kayserispor’la 3-3 berabere kalan Fenerbahçe’de Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın maç sırasındaki bir hareketi çok konuşuldu.

Fenerbahçe’nin Fransız yıldızı Mathieu Valbuena Kayserispor karşısında rakibiyle girdiği ikili mücadele sırasında aldığı darbeyle yerde kaldı. Dudağında açılma meydana gelen Valbuena bu haliyle oyuna devam ederken, formasına kan bulaşması nedeniyle maçı hakemi Halil Umut Meler tarafından uyarıldı.

KOCAMAN FORMAYI YERDE GÖRÜNCE… Üzerini değiştirmek üzere kenara gelen Valbuena üzerinden çıkardığı kanlı formasını yere bıraktı. Yerdeki formayı gören hocası Aykut Kocaman ani bir hareketle yere eğilerek formayı yerden alıp yardımcılarına uzattı. Kocaman’ın bu hareketi kulübe arkasındaki taraftarlardan da yoğun alkış aldı.

31 Ekim 2017 Deniz Türüç`ten o soruya tepki! `Amacınız ne?` Fenerbahçe'nin Kadıköy'de Kayserispor ile 3-3 berabere kaldığı maçta Ozan Tufan'ın golünden önce kendisine net bir faul yaptığını söyleyen Deniz Türüç, Beyaz TV muhabirine verdiği röportajda gelen talebe tepki gösterdi. İlgili Haberi Oku

30 Ekim 2017 Aykut Kocaman`dan Kayserispor maçı sonrası açıklama: `Sonuç, Valbuena ile ilgili değildi` İlgili Haberi Oku