SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Lig’in 10.haftasında Kadıköy’de yediği son dakika golüyle Kayserispor’la 3-3 berabere kalan Fenerbahçe’de Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın maç sırasındaki bir hareketi çok konuşuldu.

Fenerbahçe’nin Fransız yıldızı Mathieu Valbuena Kayserispor karşısında rakibiyle girdiği ikili mücadele sırasında aldığı darbeyle yerde kaldı. Dudağında açılma meydana gelen Valbuena bu haliyle oyuna devam ederken, formasına kan bulaşması nedeniyle maçı hakemi Halil Umut Meler tarafından uyarıldı.

KOCAMAN FORMAYI YERDE GÖRÜNCE… Üzerini değiştirmek üzere kenara gelen Valbuena üzerinden çıkardığı kanlı formasını yere bıraktı. Yerdeki formayı gören hocası Aykut Kocaman ani bir hareketle yere eğilerek formayı yerden alıp yardımcılarına uzattı. Kocaman’ın bu hareketi kulübe arkasındaki taraftarlardan da yoğun alkış aldı.

İLGİLİ HABER Deniz Türüç`ten o soruya tepki! `Amacınız ne?` Deniz Türüç`ten o soruya tepki! `Amacınız ne?`

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman`dan Kayserispor maçı sonrası açıklama: `Sonuç, Valbuena ile ilgili değildi` Aykut Kocaman`dan Kayserispor maçı sonrası açıklama: `Sonuç, Valbuena ile ilgili değildi`

Yayınlanma Tarihi:10:09,