SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Roman Neustadter: ‘Açıkçası kendimi bulmakta zorlanıyorum’

Roman Neustadter: ‘Açıkçası kendimi bulmakta zorlanıyorum’

Fenerbahçe'nin şok bir son dakika golüyle Kayserispor'la 3-3 berabere kaldığı maçın ardından açıklamalarda bulunan Roman Neustadter, "Ne olduğunu bilmiyorum açıkçası. Baskı yapmamaya başladık. Kimse top istememeye başladı, kendi kendimize mola vermiş gibiydik. Şu ana kadar en kötü maçımızdı" dedi.

Fenerbahçe’nin 90+5’te yediği golle konuğu Kayserispor’a iki puan kaybettiği karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Roman Neustadter, çarpıcı ifadelerde bulundu. İlk golde ciddi bir hata yapan Rus savunmacı, “Açıkçası kendimi bulmakta zorlanıyorum” ifadelerini kullanırken kendisiyle birlikte takımı da eleştirdi.

30 Ekim 2017 Vincent Janssen: `Skor 3-1`ken maçı öyle bitirmelisiniz, bu skor normal değil` Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Vincent Janssen, 3-3 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalar yaptı. İlgili Haberi Oku

Neustadter, “Kendimi bulmakta zorlanıyorum açıkçası. Bizim için zor bir maçtı. Yine de 3-1’e getirmeyi başardık. Ne olduğunu bilmiyorum açıkçası. Baskı yapmamaya başladık. Kimse top istememeye başladı, kendi kendimize mola vermiş gibiydik. Şu ana kadar en kötü maçımızdı. Bu hataları yapmamalıyız. Hocamız duran toplarda etkili olduklarını söylemişti” dedi.

30 Ekim 2017 Aykut Kocaman`dan Kayserispor maçı sonrası açıklama: `Sonuç, Valbuena ile ilgili değildi` İlgili Haberi Oku