SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Roman Neustadter: ‘Açıkçası kendimi bulmakta zorlanıyorum’

Fenerbahçe'nin şok bir son dakika golüyle Kayserispor'la 3-3 berabere kaldığı maçın ardından açıklamalarda bulunan Roman Neustadter, "Ne olduğunu bilmiyorum açıkçası. Baskı yapmamaya başladık. Kimse top istememeye başladı, kendi kendimize mola vermiş gibiydik. Şu ana kadar en kötü maçımızdı" dedi.

Güncellenme: 23:41, 30/10/2017
Roman Neustadter: ‘Açıkçası kendimi bulmakta zorlanıyorum’

Fenerbahçe’nin 90+5’te yediği golle konuğu Kayserispor’a iki puan kaybettiği karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Roman Neustadter, çarpıcı ifadelerde bulundu. İlk golde ciddi bir hata yapan Rus savunmacı, “Açıkçası kendimi bulmakta zorlanıyorum” ifadelerini kullanırken kendisiyle birlikte takımı da eleştirdi.

İLGİLİ HABER Vincent Janssen: `Skor 3-1`ken maçı öyle bitirmelisiniz, bu skor normal değil` Vincent Janssen: `Skor 3-1`ken maçı öyle bitirmelisiniz, bu skor normal değil`

Neustadter, “Kendimi bulmakta zorlanıyorum açıkçası. Bizim için zor bir maçtı. Yine de 3-1’e getirmeyi başardık. Ne olduğunu bilmiyorum açıkçası. Baskı yapmamaya başladık. Kimse top istememeye başladı, kendi kendimize mola vermiş gibiydik. Şu ana kadar en kötü maçımızdı. Bu hataları yapmamalıyız. Hocamız duran toplarda etkili olduklarını söylemişti” dedi.

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman`dan Kayserispor maçı sonrası açıklama: `Sonuç, Valbuena ile ilgili değildi` Aykut Kocaman`dan Kayserispor maçı sonrası açıklama: `Sonuç, Valbuena ile ilgili değildi`

Yayınlanma Tarihi:23:13,