SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen: Caner’e Arda Turan’ın bedelini ödettiler

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen Beşiktaşlı Caner Erkin'e verilen 6 maçlık cezanın fazla olduğunu söyledi.

Güncellenme: 09:11, 30/10/2017
Rıdvan Dilmen: Caner’e Arda Turan’ın bedelini ödettiler

NTVSpor’da yayınlanan %100 Futbol programında Beşiktaş’ın Alanyaspor’u 2-1 yendiği maçı değerlendiren Rıdvan Dilmen, Caner Erkin’in 6 maçlık cezasının Arda Turan’ın yanında durmasından dolayı verildiğini belirtti.

“İHALEYİ CANER’E BIRAKTILAR”

Dilmen; “Cezaları tartışabiliriz ama biz hukukçu değiliz bir adalet duygumuz var. Ben de zaman zaman bu konuları dillendirdiğim için dönem dönem sitemler alıyorum bu konuda.

Şimdi Caner Erkin’in aldığı cezanın küfürden olduğu söyleniyor. Caner sportmenliğe aykırı davranıştan ceza aldı, ama bundan sonra dudak okuma olacak, görüntüden ceza verecekler. Düne kadar hakem yazmadıysa küfüre ceza yoktu, burada ihaleyi Caner’e bıraktılar. Caner Erkin’e, Arda Turan’ın bedelini ödettiler. Caner, uçaktaki olayların da bedelini ödedi.” dedi.

“DAHA ÖNCE YAPANLARA BU CEZALARI VERMEDİLER”

Rıdvan Dilmen sözlerine şöyle devam etti; “Caner Erkin’i böyle yakalamışlar, hemen 6-7 yapıştıyorlar. Daha önce böyle yapan futbolcular bu cezaları veremediler. Van Persie’nin pozisyonunda temsilci yazdı ama yazamazsın diyorlar, hakemin görmediklerini temsilci yazamaz diyorlar.

Galatasaray’ın sahası kapanmalıydı ama kapatamadılar çünkü 2-3 hafta önce Volkan Babacan’ın kafasına madde atıldığında Fenerbahçe’nin sahasını kapatamadılar. Oraya kapatamayınca burayı da kapatamadılar.”

İLGİLİ HABER Caner Erkin`den sonra şimdi de Emre Belözoğlu yakalandı Caner Erkin`den sonra şimdi de Emre Belözoğlu yakalandı

Yayınlanma Tarihi:00:16,