SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Olcay Şahan-Feghouli kavgası koridora taştı!

Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynanan karşılaşmaya, ilk yarının son dakikasında Olcay Şahan ile Feghouli arasındaki tartışma damga vurdu. İki oyuncunun da kırmızı kart görerek atıldığı kavga soyunma odası koridorlarına da taştı.

Güncellenme: 09:32, 30/10/2017
Olcay Şahan-Feghouli kavgası koridora taştı!

Süper Lig’in 10. haftasında oynanan Trabzonspor-Galatasaray maçının 45. dakikasında kırmızı kart görerek atılan Feghouli ve Olcay Şahan koridorda birbirlerinin üzerine yürüyüp küfürleştiler. Hürriyet’ten Ali Naci Küçük’ün haberine göre maçın hakemi Halis Özkahya tarafından oyundan atılan ikili soyunma odası koridorlarında birbirlerinin üzerine yürüyüp küfürleşti. Olcay ve Feghouli, sahadan atıldıktan sonra İngilizce olarak birbirlerine küfürler savurdu.

İLGİLİ HABER Trabzonspor ile Galatasaray oynadı Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman konuşuldu Trabzonspor ile Galatasaray oynadı Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman konuşuldu

Feghouli, gördüğü kırmızı kartın siniri ile ” Sana bir şey yapmadım. Gel buraya” diye bağırıp İngilizce küfür etti ( A…. s…). Olcay Şahan ise Feghouli’ye aynı sertlik ve öfke ile karşılık verip “Tamam… Bekle orada, geliyorum” deyip İngilizce küfürler etti ( o…. ç….). Araya girenler iki oyuncunun kavga etmesini engelledi.

Yayınlanma Tarihi:08:59,