SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Olcay Şahan-Feghouli kavgası koridora taştı!

Olcay Şahan-Feghouli kavgası koridora taştı!

Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynanan karşılaşmaya, ilk yarının son dakikasında Olcay Şahan ile Feghouli arasındaki tartışma damga vurdu. İki oyuncunun da kırmızı kart görerek atıldığı kavga soyunma odası koridorlarına da taştı.

Süper Lig’in 10. haftasında oynanan Trabzonspor-Galatasaray maçının 45. dakikasında kırmızı kart görerek atılan Feghouli ve Olcay Şahan koridorda birbirlerinin üzerine yürüyüp küfürleştiler. Hürriyet’ten Ali Naci Küçük’ün haberine göre maçın hakemi Halis Özkahya tarafından oyundan atılan ikili soyunma odası koridorlarında birbirlerinin üzerine yürüyüp küfürleşti. Olcay ve Feghouli, sahadan atıldıktan sonra İngilizce olarak birbirlerine küfürler savurdu.

30 Ekim 2017 Trabzonspor ile Galatasaray oynadı Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman konuşuldu Süper Lig'de Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynanan karşılaşma bordo-mavili ekibini üstünlüğü ile sona erdi. Dev maç sonrası Spor Yazarı Mehmet Demrkol, yorumcu Rıdvan Dilmen ve Galatasaray Futbol Direktörü ortak bir isim hakkında konuştu: Aykut Kocaman... İlgili Haberi Oku

Feghouli, gördüğü kırmızı kartın siniri ile ” Sana bir şey yapmadım. Gel buraya” diye bağırıp İngilizce küfür etti ( A…. s…). Olcay Şahan ise Feghouli’ye aynı sertlik ve öfke ile karşılık verip “Tamam… Bekle orada, geliyorum” deyip İngilizce küfürler etti ( o…. ç….). Araya girenler iki oyuncunun kavga etmesini engelledi.