SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Premier Lig’de geçtiğimiz haftasonu oynanan Watford-Stoke City maçının son dakikalarında, rakip takım oyuncusu Joe Allen’a yaptığı hareket sebebiyle başı derde giren Troy Deeney’e 3 maç ceza gelmesi ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi.

İngiltere Futbol Federasyonu’nun; Deeney’e görüntüleri kullanarak ceza vermeyi planladığı belirtilirken, beklenen cezanın ise 3 maç olduğu kaydedildi.

Oyuncular arasında maçın son dakikalarında çıkan arbedede Joe Allen’ın boğazına sarılan Deeney’nin bu şiddet içeren hareketi sebebiyle özür dilediği; ancak bunun onu kurtarmaya yetmeyeceği belirtildi. İngiltere Futbol Federasyonu’nun, konuyla ilgili kararını önümüzdeki günlerde vermesi bekleniyor.

Öte yandan maçtan sonra konuşan Joe Allen: “Deeney’nin bana göre daha kalıplı olduğunu ve kavgayı kaybettiğimi biliyorum. Sanırım kavga ederken hep yanlış insanları seçiyorum!” dedi.

İLGİLİ HABER Caner Erkin ve Emre Belözoğlu yakalandı... Ahmet Çakar Muslera`nın da küfür ettiğini iddia etti... Şimdi ne olacak? Caner Erkin ve Emre Belözoğlu yakalandı... Ahmet Çakar Muslera`nın da küfür ettiğini iddia etti... Şimdi ne olacak?