SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA, Galatasaray-Fenerbahçe maçındaki yönetimiyle eleştirilen Cüneyt Çakır’ı Şampiyonlar Ligi’ndeki Tottenham Hotspur-Real maçında görevlendirdi. Çakır’ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Karşılaşma Türkiye saati ile 22.45’te başlayacak.

Mustafa Emre Eyisoy’un dördüncü hakem olarak görev alacağı karşılaşmanın ilave yardımcı hakemleri ise Ali Palabıyık ve Barış Şimşek olacak. 2006’dan bu yana uluslararası arenada görev yapan Çakır, son 2 Avrupa Şampiyonası’nda (2012, 2016) boy gösterdi.

İLGİLİ HABER Şampiyonlar Ligi`nde heyecan kaldığı yerden devam... Gözler Beşiktaş`ta... Şampiyonlar Ligi`nde heyecan kaldığı yerden devam... Gözler Beşiktaş`ta...

Brezilya’da düzenlenen 2014 Dünya Kupası’nda da görev yapan Cüneyt Çakır, bu sezon Şampiyonlar Ligi’ndeki ilk maçında 27 Eylül’de oynanan ve Chelsea’nin Atletico Madrid’i deplasmanda 2-1 yendiği karşılaşmada görev aldı. Cüneyt Çakır, Real Madrid’in en son maçını geçen sezon yarı finalde Atletico Madrid’i 2-1 yendiği maçta yönetmişti.

İLGİLİ HABER Beşiktaş-Monaco maçına İtalyan hakem Beşiktaş-Monaco maçına İtalyan hakem

Yayınlanma Tarihi:15:00,