SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’taki krize Şenol Güneş el attı

Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup'un oyundan çıkarken gösterdiği tepki ve Medel ile Lens'in ısınırken Şenol Güneş'in kendilerini çağırmasına rağmen sergiledikleri tavırlar tartışma yarattı. Olaya el atan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Medel ve Lens ile özel görüştü.

Güncellenme: 08:35, 30/10/2017
Beşiktaş’taki krize Şenol Güneş el attı

Teknik Direktör Şenol Güneş, Aytemiz Alanyaspor maçının son dakikalarında oyuncu değişikliği yapmak için ısınan oyuncuları yanına çağırdı. Deneyimli hoca, herkesin kulübeye doğru hareketlenmesini beklerken, Lens ve Medel ağır davrandı. Bu sırada Necip'i oyuna sokan Güneş'in bu testi de iki yeni transferin son dönemlerdeki isteksiz tavrını ortaya döktü. Maç sonu “Ben çağırdığım zaman koşacaklar” diyen deneyimli hoca, karşılaşmanın ardından da iki futbolcuyla özel bir görüşme yaptı. Takımda yer bulmaları için çok çalışmaları gerektiğini dile getiren Güneş, “Oynamazsanız bile her an süre alacak gibi kendinizi hazırlayın. Forma kolay verilmez. Kendinize gelin ve bu takım için yararlı olmaya bakın” diyerek uyarıda bulundu.

İLGİLİ HABER Mehmet Demirkol`dan Alanyaspor-Beşiktaş maçı sonrası yorum Mehmet Demirkol`dan Alanyaspor-Beşiktaş maçı sonrası yorum

Alanya’da oyundan çıkarken tepkili hareketler yapan Oğuzhan Özyakup'un da dikkati çekildi. Teknik Direktör Şenol Güneş, “Sorun yok” dese de yönetimin, yıldız futbolcuya davranışlarına dikkat etmesi yönünde uyarıda bulunacağı belirtildi.

İLGİLİ HABER Rıdvan Dilmen`den Beşiktaş`ın yıldızlarına sert sözler: `Burayı köy takımı zannettiler` Rıdvan Dilmen`den Beşiktaş`ın yıldızlarına sert sözler: `Burayı köy takımı zannettiler`

LENS’TEN JET SAVUNMA

Alanya’da oyuna girme konusunda isteksiz davranan Jeremain Lens'ten açıklama gecikmedi. Hollandalı yıldız, sosyal medyadan çok çalışacağının sözünü verirken, “Söylentileri duydum. Herkesin bilmesini isterim ki severek oynamaya ve elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim” dedi.

Yayınlanma Tarihi:08:34,