SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Saha kenarına işeyen kaleci Max Crocombe’ye kırmızı kart!

İngiltere'de mücadele eden takımlardan Salford City'nin kalecisi Max Crocombe, saha kenarına işediği için hakem tarafından kırmızı kartla cezalandırıldı.

Güncellenme: 13:01, 29/10/2017
Saha kenarına işeyen kaleci Max Crocombe’ye kırmızı kart!

İngiltere altıncı küme ekiplerinden Salford City’nin Bradford Park Avenue ile oynadığı maçta çok ilginç bir olay yaşandı. Salford’un son dakikasına 2-1 önde girdiği maçta, hakemin bir anda kaleci Max Crocombe’ye kırmızı kart göstermesi taraftarları ve diğer futbolcuları şaşırttı. Olayın aslı ise sonradan anlaşıldı.

Takımı hücumdayken saha kenarına gelen ve idrar ihtiyacını gideren Yeni Zelandalı kaleci, yardımcı hakemin durumu tespit edip orta hakemi uyarmasıyla birlikte oyundan ihraç edildi.

En az üç maç ceza alması beklenen Crocombe, maçın ardından Twitter’dan yaptığı açıklamada “Çok rahatsız bir durumdaydım ve bir hata yaptım. Amacım kimseye hakaret etmek değildi. Taraftarlardan özür diliyorum.” sözlerini kullandı.

Salford’un sahipliğini, Manchester United’ın ’92 Sınıfı’ndan Paul Scholes, Ryan Giggs, Nicky Butt, Gary Neville ve Phil Neville gibi isimler yapıyorlar.

İLGİLİ HABER Napoli`nin yıldızı Dries Mertens`in eşi Kat Kerkhofs`dan seks itirafları Napoli`nin yıldızı Dries Mertens`in eşi Kat Kerkhofs`dan seks itirafları

Goal