SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Oğuzhan Özyakup’tan Şenol Güneş’e tepki

Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup, Aytemiz Alanyaspor maçında oyundan çıkmasının ardından teknik direktör Şenol Güneş'e kısa süreli bir tepki gösterdi.

Güncellenme: 13:18, 29/10/2017
Oğuzhan Özyakup’tan Şenol Güneş’e tepki

Spor Toto Süper Lig’de bu hafta Aytemiz Alanyaspor’a konuk olan Beşiktaş’ta bir değişiklik sonrasında teknik direktör Şenol Güneş’e tepki geldi.

Karşılaşmanın 65. dakikasında Cenk Tosun’un golünde asisti yapan isim olan Oğuzhan Özyakup, teknik direktör Şenol Güneş tarafından kenara alındı ve yerine Tolgay oyuna girdi. Bu değişikliğe tepki gösteren Oğuzhan Özyakup, kulübeye geldiği sırada teknik direktör Şenol Güneş’in uzattığı ele sinirli ve sert bir şekilde cevap verdi.

Öte yandan Gary Medel ve Jermaine Lens’in oyuna girmek istemediği iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Teknik direktör Şenol Güneş konuyla ilgili, “Orta sahada oyuncu değişikliği yapmak istedim. Bunun Medel olabileceğini düşünmüştüm. Ancak ısınan oyunculara kimi oyuna alacağımı söylememiştim. Üç oyuncuyu da yanıma çağırdığımda Medel gelirken biraz ağır davrandı. Sanırım kendisinin girmeyeceğini düşündü. Medel öyle yapınca ben de oyuna Necip'i aldım. Büyütülecek bir durum yok. Ama ben çağırınca oyuncuların heyecanla gelmesini isterim.” dedi.

İLGİLİ HABER Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş`ten Lens-Medel krizi iddialarına cevap Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş`ten Lens-Medel krizi iddialarına cevap

Yorumcu Rıdvan Dilmen ise Oğuzhan Özyakup’un tavrıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Oğuzhan’a bir tavsiyem, yapmayacaksın. Medel ile Lens Beşiktaş’ı bilmeyebilirler. Sen kaptan olmuşsun. Beşiktaş’ın kaptanıysan öncelikle sen ‘Tamam hocam’ diyeceksin. Sonra konuşursun hocayla ama milyonlarca insanın karşısında olmaz.” dedi.

Yayınlanma Tarihi:08:35,