SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yusuf Günay, Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi

Galatasaray Sportif AŞ Olağan Gen Kurul Toplantısı bugün gerçekleştirildi. Bir önceki yönetim kurulundan farklı olarak yeni yönetim kuruluna katılan tek isim, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) kurucu başkanı Yusuf Günay oldu.

Güncellenme: 19:18, 28/10/2017
Yusuf Günay, Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi

Bugün gerçekleştirilen Galatasaray Sportif AŞ Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) kurucu başkanı Yusuf Günay, yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Yeni yönetim kurulunun belirlendiği toplantıda, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) kurucu başkanı Yusuf Günay bir önceki yönetim kurulundan farklı olarak yeni yönetime katılan tek isim oldu. İLGİLİ HABER Galatasaray camiası Sabri`yi yalnız bırakmadı Galatasaray camiası Sabri`yi yalnız bırakmadı

Yönetim kurulunda yer alan diğer isimler ve görev dağılımı şu şekilde: Dursun Aydın Özbek- Yönetim Kurulu Başkanı, Ahmet Nasuhi Sezgin- Yönetim Kurulu Üyesi, Mehmet Aydın Özbek- Yönetim Kurulu Üyesi, Mehmet Dedeoğlu- Yönetim Kurulu Üyesi, Yusuf Günay – Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi, Emre Alkin- Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun olan Günay, sırasıyla Başbakanlık Kanunlar ve Kararlar Genel Müdürlüğü ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) kurucu başkanlığı görevlerini yürüttü. Ayrıca merkezi Roma'da bulunan Akdeniz Ülkeleri Enerji Birliği Başkan Yardımcılığı ile Budapeşte'de faaliyette bulunan Bölgesel Enerji Düzenleyicileri Birliği ERRA'nın başkanlığını yaptı. Yusuf Günay evli ve iki çocuk babasıdır.