SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kulübü’nün eski Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Danışmanı Vedat Olcay vefat etti.

Sarı lacivertlilerin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kulübümüzün eski Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Danışmanı Vedat Olcay'ın, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Uzun yıllar Kulübümüze çeşitli görevlerde büyük hizmetleri bulunan Vedat Olcay'a Allah'tan rahmet, Olcay ailesi başta olmak üzere, sevenleri ve tüm Fenerbahçe Camiası’na başsağlığı dileriz.”

AZİZ YILDIRIM’DAN VEDA MESAJI

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, vefat eden eski yönetici Vedat Olcay için resmi internet sitesinden bir mesaj yayınladı.

İşte Aziz Yıldırım’ın mesajı:

”Kulübümüze uzun yıllar önemli hizmetleri bulunan, desteğini her alanda hissettiğimiz, Fenerbahçemizin gelişiminde önemli pay sahiplerinden biri olan, yönetim kurulu danışmanımız, mesai arkadaşım, eski genel sekreterimiz, değerli kardeşim Vedat Olcay'ı kaybetmemizin derin üzüntüsünü yaşıyorum.

Hayatının önemli bir bölümünü Fenerbahçe mesaisiyle geçirmiş, yaptığı hizmetler hiçbir zaman unutulmayacak olan kardeşim Vedat Olcay'a Allah'tan rahmet; kederli ailesi ve tüm camiamıza baş sağlığı diliyorum.

Mekanın cennet olsun Vedat Olcay…’

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin forvet hattında görev sırası Roberto Soldado`da! Fenerbahçe`nin forvet hattında görev sırası Roberto Soldado`da!

Yayınlanma Tarihi:10:33,