SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Dimitar Berbatov: ‘Ronaldo görkemli bir oyuncu ama Messi daha rahat gözüküyor’

Dimitar Berbatov: ‘Ronaldo görkemli bir oyuncu ama Messi daha rahat gözüküyor’

Manchester United'ın eski futbolcusu Dimitar Berbatov, eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi hakkında açıklamalar yaptı.

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / Bulgar futbolcu Dimitar Berbatov, Manchester United’da forma giydiği dönemde takım arkadaşı olan Cristiano Ronaldo hakkında açıklamalarda bulundu.

Lionel Messi’nin doğal bir yetenek olduğunu dile getiren Berbatov, “Messi bir patron gibi. Ronaldo görkemli bir oyuncu ama Messi daha rahat gözüküyor” ifadelerini kullandı.

ESPN’e konuşan Berbatov, “Goller atıyorlar ve yaratıyorlar. İkisi de komple oyuncular ve muhtemelen dünyanın en iyileriler. Yaşlı birine sorsanız size Pele, Maradona, Puskas ya da Di Stefano diyebilir ama benim jenerasyonum için bu Messi ve Cristiano’dur” dedi.

Genç futbolcuların Ronaldo’nun çalışma azmini örnek alması gerektiğini söyleyen Berbatov, “Gençler Ronaldo’nun saçlarına, kıyafetlerine ve arabalarına özeniyor. Ama ben onlara Ronaldo’nun antrenmanda ve sonrasında ne kadar çok çalıştığını anlatmaya çalışıyorum” şeklinde konuştu.

Ronaldo’nun en iyisi olmak için çok çalıştığını söyleyen Berbatov, “Sadece en iyisi olmak istediği için çok fazla çalıştı ve sonrasında bunu başardı” yorumunda bulundu. 28 Ekim 2017 Cristiano Ronaldo yeni doğacak bebeğine vereceği ismi açıkladı Geçtiğimiz günlerde FIFA'nın 2017 yılı en iyi erkek futbolcusu ödülünü alan Real Madrid'in süperstarı Cristiano Ronaldo, dördüncü çocuğuna vereceği ismi Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla duyurdu. İlgili Haberi Oku