SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Daniel Sturridge’den FIFA18 tepkisi!

Daniel Sturridge’den FIFA18 tepkisi!

Liverpool'un İngiliz yıldızı Daniel Sturridge, FIFA 18'deki özelliklerini öğrendiğinde bir hayli şaşırdı.

Liverpool’un İngiliz yıldızı Daniel Sturridge, FIFA 18’deki özelliklerini öğrendiğinde bir hayli şaşırdı.

Liverpool’a geldiğinden bu yana başı sakatlıklarla dertte olan ancak fit olduğu dönemde gösterdiği performansla taraflı tarafsız herkesi kendisine hayran bırakan başarılı golcü, dünya çapında popüler FIFA serisinin son oyunundaki istatistikleri karşısında gözlerine inanamadı.

İngiltere Milli Takımı’ndan arkadaşı Raheem Sterling ile çekilen bir videoda Sturridge, FIFA oyunundaki özelliklerini sorarken; hızlanmasının 76 olduğunu öğrenmesi üzerine bir hayli şaşırırken; bunun adil olmadığını belirtti.

“Şaka gibi. Dürüst olalım, ben ligdeki en hızlı oyunculardan biriyim. Buna karşın bu istatistiği 76 olması beni çok şaşırttı. Bu istatistik bana ve benim ismime saygısızlıktır.” diyen Sturridge’in cevabı karşısında Raheem Sterling ise kahkahalara boğuldu.

27 Ekim 2017 FIFA 18`de büyük hata! Futbolcu denilen kişi malzemeci çıktı! Yediden yetmişe milyonlarca insanın tutkunu olduğu FIFA 18, bu kez oldukça komik bir haberle gündemde. FIFA 18'deki bir Alman futbolcunun aslında futbolcu değil, kulüp malzemecisi olduğu ortaya çıktı İlgili Haberi Oku