SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cristiano Ronaldo yeni doğacak bebeğine vereceği ismi açıkladı

Geçtiğimiz günlerde FIFA'nın 2017 yılı en iyi erkek futbolcusu ödülünü alan Real Madrid'in süperstarı Cristiano Ronaldo, dördüncü çocuğuna vereceği ismi Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla duyurdu.

Güncellenme: 08:21, 28/10/2017
Cristiano Ronaldo yeni doğacak bebeğine vereceği ismi açıkladı

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo ve sevgilisi Georgina Rodriguez, doğacak bebeklerine ne isim vereceklerini Instagram hesabında yaptıkları canlı yayında açıkladı.

32 yaşındaki futbolcu ve İspanyol model’in birlikteliklerindeki ilk çocuklarının yaklaşık 25 gün sonra doğması bekleniyor.

113 milyon takipçili Instagram hesabında, kız arkadaşı Georgina Rodriguez, oğlu Cristiano Jr. ve iki bebeğiyle canlı yayın yapan Portekizli futbolcu, yeni bebeğinin ismini de duyurdu.

Portekizli yıldız, “İlk ismini ben seçtim, ikincisini ise Gio. Kızımızın adı Alana Martina olacak. Sadece sizinle paylaşmak istedim. Çok güzel bir isim olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Maradona ve Ronaldo`nun aklını başından alan güzel: Layla Anna Lee Maradona ve Ronaldo`nun aklını başından alan güzel: Layla Anna Lee

Yayınlanma Tarihi:08:20,