SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’a üç puanı getiren Alvaro Negredo açıklamalarda bulundu

Beşiktaş'a üç puanı getiren gole imza atan Alvaro Negredo, müsabakanın ardından açıklamalarda bulundu. Golün üç puan getirmesine sevindiğini söyleyen İspanyol golcü, "Santrforlar her zaman gol baskısı hisseder ama bu bende hiçbir zaman korkuya dönüşmedi" dedi.

Güncellenme: 22:05, 28/10/2017
Beşiktaş’a üç puanı getiren Alvaro Negredo açıklamalarda bulundu

Beşiktaş’a Aytemiz Alanyaspor karşısında üç puanı getiren golü İspanyol golcü Alvaro Negredo kaydetti. Negredo, bu sezonki ilk golüne imza atarken yıldız oyuncunun 88’de attığı golün üç puanı getirmesi Beşiktaş camiasını da oldukça memnun etti. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Alvaro Negredo, “Sezon başından beri gol atamıyordum, bu süre boyunca bana destek olan aileme ve takım arkadaşlarıma teşekkür ederim. Golün üç puan getirmesi ayrıca güzel oldu” ifadelerini kullandı.

Gol atamaması nedeniyle herhangi bir baskı hissedip hissetmediği üzerine sorulan soruya Negredo, “Santrforlar her zaman gol baskısı hisseder ama bu bende hiçbir zaman korkuya dönüşmedi. Golcü oyuncular çok küçük yaşlardan itibaren bununla yaşamayı öğreniyor bu baskı açıkçası benim için çok da önemli değildi” dedi. İLGİLİ HABER Aytemiz Alanyaspor 1-2 Beşiktaş Aytemiz Alanyaspor 1-2 Beşiktaş