SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
79. Cumhurbaşkanlığı Koşusu’nu ‘Oğlum Berat’ kazandı

79. Cumhurbaşkanlığı Koşusu’nu ‘Oğlum Berat’ kazandı

TJK tarafından düzenlenen, at yarışları takviminin en önemli koşularından biri olan 79. Cumhurbaşkanlığı Koşusu'nu Bülent Doğan'ın 'Oğlum Berat' isimli safkanı Gökhan Kocakaya jokeyliğinde kazandı.

SÖZCÜ / ANKARA Türkiye Jokey Kulübü tarafından Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda düzenlenen 79. Cumhurbaşkanlığı Koşusu‘nu “Oğlum Berat” isimli safkan at kazandı. Yarışı “Bay Başkan” adlı safkan ise, ikinci sırada tamamladı. “Oradinario” isimli at 3'üncü, “Finesse” ise 4. oldu.

1939 yılından bu yana düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Koşusu Kupası’nın bu yılki mücadelesini, jokeyi Gökhan Kocakaya ile start alan ‘'Oğlum Berat'' isimli safkan at göğüsledi. ‘'Oğlum Berat'' bu başarısı ile, sahibi Bülent Doğan'a yaklaşık 1 milyon lira kazandırdı. ‘'Oğlum Berat'' geçen yılki Fetih Koşusu ile, bu yıl yapılan Fevzi Çakmak koşusunu da kazanmıştı. 27 Ekim 2017 Nevin Yanıt`tan radikal karar! Türk atletizminin en iyi kısa mesafe koşucularından milli atlet Nevin Yanıt Baltacı, çalışmalarının vücuduna nasıl faydalı olacağını kendisinin daha iyi karar vereceği düşüncesiyle antrenörsüz çalışmaya karar verdi. İlgili Haberi Oku