SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den ayrılan Van der Wiel yokları oynuyor

Fenerbahçe'nin büyük umutlarla transfer ettiği ancak istediği verimi alamadığı için Serie A takımlarında Cagliari'ye gönderdiği Gregory van der Wiel, İtalya'daki performansı ile de hayal kırıklığı yaratıyor.

Güncellenme: 09:54, 27/10/2017
Fenerbahçe’den ayrılan Van der Wiel yokları oynuyor

Fenerbahçe’nin 2017-18 sezonunun başında Paris Saint Germain ile sözleşmesi bittiği için bonservis bedeli ödemeden kadrosuna kattığı Gregory van der Wiel, kariyerinde büyük bir düşüş yaşıyor. Fenerbahçe’de Gökhan Gönül’ün yokluğunu doldurması beklenen ancak sergilediği performans ile büyük hayal kırıklığı yaratan Van der Wiel, bu sezon başında gittiği İtalya Serie A takımlarından Cagliari’de de bekleneni veremiyor. Van der Wiel, Serie A’da büyük bir iddiası bulunmayan Cagliari’de bir forma kapmakta zorlanıyor.

İLGİLİ HABER Mehmet Ekici`nin sakatlık üzüntüsü: `Şanssızlık bir türlü yakamı bırakmıyor` Mehmet Ekici`nin sakatlık üzüntüsü: `Şanssızlık bir türlü yakamı bırakmıyor`

Gregory van der Wiel, Serie A'da geride kalan 9 haftada Cagliari formasını bir maçta, 45 dakika giyebildi. Hollandalı sağ bek, 7 karşılaşmada ise kadroya bile giremedi.

Yayınlanma Tarihi:09:43,